Wczytuję dane...
Model: Answer AA72006
Kod producenta: AA72006
Waga produktu: 0.4 kg
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Sprzedanych produktów: 0
Producent: Answer

Answer AA72006 to model w skali 1:72, który przedstawia PZL W-3 Sokół, śmigłowiec wielozadaniowy, w wersji eksploatowanej przez Polską Policję. PZL W-3 Sokół, będący pierwszym śmigłowcem w pełni zaprojektowanym i wyprodukowanym w Polsce przez PZL-Świdnik, znajduje zastosowanie w wielu różnych misjach, w tym w działaniach poszukiwawczo-ratowniczych, patrolowych oraz jako wsparcie dla różnych operacji policyjnych.

Model AA72006 szczegółowo odwzorowuje charakterystyczne cechy śmigłowca, w tym jego konstrukcję, malowanie oraz oznaczenia specyficzne dla jednostek Policji. Zestaw zawiera elementy, które pozwalają na zbudowanie modelu z wysokim stopniem szczegółowości, uwzględniając wnętrze kabiny, szczegółowo odwzorowane silniki oraz wirniki.

Model ten jest szczególnie interesujący dla modelarzy zainteresowanych lotnictwem cywilnym i służbami ratunkowymi, oferując unikalną możliwość zbudowania repliki śmigłowca służącego w polskich siłach policyjnych. Zestaw Answer AA72006 zapewnia nie tylko satysfakcję z procesu budowy, ale także pozwala na pogłębienie wiedzy o roli, jaką PZL W-3 Sokół odgrywa w działaniach wspierających bezpieczeństwo i porządek publiczny w Polsce.

Model śmigłowca PZL W-3 Sokół. Skala 1/72 Polska Policja

W skład zestawu wchodzi:

8 ramek z elementami plastikowymi

177 części z szarego plastiku

22 części z przezroczystego plastiku

76 części fototrawionych

Kalkomania Techmod

Polecamy