Wczytuję dane...
Model: Amusin Hobby 35A055
Kod producenta: 35A055
Waga produktu: 1 kg
Sprzedanych produktów: 0
EAN: 6954248835556
Producent: Amusing Hobby

Amusing Hobby 35A055 Spähpanzer Ru 251

Plastikowy model czołgu do sklejania. Zestaw nie zawiera kleju ani farb.

Amusing Hobby 35A055 to model Spähpanzer Ru 251 w skali 1:35. Spähpanzer Ru 251 był niemieckim prototypowym pojazdem rozpoznawczym opracowanym w latach 60. XX wieku, jednak nigdy nie wszedł do seryjnej produkcji ani nie został wprowadzony do służby w Bundeswehrze. Jego zaawansowane cechy konstrukcyjne i wysoka mobilność czyniły go interesującym projektem w kontekście zimnowojennych koncepcji pojazdów pancernych.

Model ten oferuje miłośnikom modelarstwa możliwość zbudowania rzadko spotykanego pojazdu, który stanowi ciekawą alternatywę dla bardziej konwencjonalnych modeli czołgów i pojazdów bojowych. Wysoka szczegółowość zestawu Amusing Hobby pozwala na dokładne odwzorowanie unikalnych cech Spähpanzer Ru 251, w tym jego smukłej sylwetki, charakterystycznej wieży oraz specyficznych elementów układu napędowego.

Zestaw prawdopodobnie zawiera precyzyjnie odlewane części plastikowe, detale fototrawione dla dodatkowej dokładności szczegółów, a także przezroczyste elementy dla optyki pojazdu. Kalkomanie i opcje malowania umożliwiają wykonanie modelu w różnych wariantach kolorystycznych, odzwierciedlających potencjalne schematy malowania, jakie mogłyby być stosowane, gdyby pojazd wszedł do służby.

Model Spähpanzer Ru 251 od Amusing Hobby jest interesującym wyborem dla zaawansowanych modelarzy zainteresowanych historią pojazdów pancernych, zwłaszcza prototypów i projektów, które nigdy nie weszły do masowej produkcji. Daje on unikalną okazję do eksploracji "co mogłoby być", dodając unikalny element do kolekcji modeli pojazdów wojskowych.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...