Wczytuję dane...
Model: Clear Prop! CP72048
Kod producenta: CP72048
Waga produktu: 0.3 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Sprzedanych produktów: 0
EAN: 3791404122395
Producent: Clear Prop!

Łatwy w montażu zestaw, który jest odpowiedni zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych modelarzy i zawiera zestaw plastikowych części do złożenia jednego modelu samolotu (pięć wlewów, z których jeden jest przezroczysty) oraz 2 arkusze kalkomanii.

Oznaczenia są dostępne dla dwóch różnych schematów.

Kolorowa i szczegółowa instrukcja montażu sprawi, że proces montażu będzie łatwy i przyjemny.

Firma Clear Prop! jest znanym producentem zestawów modelarskich, skupiającym się na dokładnych i szczegółowych replikach maszyn wojskowych i cywilnych, głównie samolotów. Ich produkty charakteryzują się wysoką jakością wykonania, precyzją detali i autentycznością. Oferują modele w różnych skalach, najczęściej 1:72 oraz 1:48, adresując potrzeby zarówno początkujących, jak i doświadczonych modelarzy.

Oferta firmy Clear Prop! obejmuje szeroki zakres modeli, od samolotów z okresu II wojny światowej, przez zimną wojnę, aż po nowoczesne maszyny. Ich modele są doceniane za dołączane szczegółowe instrukcje, wysokiej jakości kalkomanie oraz dodatkowe elementy, takie jak elementy fototrawione czy kabiny wykonane z żywicy, które pozwalają na stworzenie jeszcze bardziej szczegółowych i realistycznych modeli.

Clear Prop! regularnie wprowadza na rynek nowe zestawy, stale rozszerzając swoje portfolio o modele samolotów mniej znanych lub rzadziej spotykanych, co czyni ich ofertę wyjątkowo atrakcyjną dla entuzjastów modelarstwa szukających niecodziennych projektów do zbudowania.

Polecamy