Wczytuję dane...
Model: RS Models 48008
Kod producenta: 48008
Waga produktu: 0.4 kg
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Sprzedanych produktów: 2
Producent: RS Models

Model RS Models 48008 przedstawia Ki-61-II, który jest wersją japońskiego myśliwca z okresu II wojny światowej, znanego jako Kawasaki Ki-61 Hien (lub "Tony" według kodu alianckiego). Model jest w skali 1:48, co jest popularną skalą dla modeli samolotów, oferującą dobry kompromis między szczegółowością a rozmiarem modelu.

Kawasaki Ki-61 Hien był jednym z niewielu japońskich myśliwców II wojny światowej napędzanych silnikiem ciekłoschłodzonym. Jego projekt był unikatowy wśród japońskich myśliwców, oferując dobre osiągi i zdolności bojowe, co czyniło go ważnym elementem japońskich sił powietrznych w późniejszym okresie konfliktu. Wersja Ki-61-II charakteryzowała się ulepszonymi osiągami i zmodyfikowanym wyposażeniem w porównaniu do swoich poprzedników.

Modele produkowane przez RS Models są znane z tego, że skupiają się na mniej popularnych lub unikatowych samolotach z okresu II wojny światowej, co czyni je atrakcyjnymi dla modelarzy poszukujących rzadkich lub nietypowych tematów do swoich kolekcji. Model Ki-61-II prawdopodobnie zawiera dokładnie odwzorowane detale samolotu, w tym sylwetkę, kokpit, uzbrojenie oraz charakterystyczne cechy konstrukcyjne tego myśliwca.

Zestaw może oferować różne opcje malowania i oznaczeń, pozwalające na przedstawienie samolotu w różnych wariantach operacyjnych, w jakich służył podczas wojny. Budowa i malowanie modelu Ki-61-II to nie tylko okazja do poszerzenia kolekcji o ciekawy model myśliwca, ale również szansa na zgłębienie historii lotnictwa japońskiego i jego roli w II wojnie światowej.

3 decal variants:

1. Ki-61-II, 56th Sentai, Itami AB, Japan 1945

2. Ki-61-II, 55th Sentai, Sano AB, Japan 1945 (What if)

3. Ki-61-II, Japan 1945


Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...