Wczytuję dane...
Model: Das Werk DW35024
Kod producenta: DW35024
Waga produktu: 1.5 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Sprzedanych produktów: 12
EAN: 4260191520763
Producent: Das Werk

Das Werk DW35024 to model zestawu "8,8 cm Flak on a 9t VOMAG", który przedstawia jedno z najsłynniejszych niemieckich dział przeciwlotniczych II wojny światowej, zamontowane na ciężarówce VOMAG 9-tonowej. 8,8 cm Flak był szeroko stosowany przez Wehrmacht nie tylko jako broń przeciwlotnicza, ale także jako skuteczne działo przeciwpancerne. Ciężarówka VOMAG, będąca platformą transportową dla działa, pozwalała na szybkie przemieszczanie się pomiędzy pozycjami, co było kluczowe w zmiennej dynamice frontu.

Model w skali 1:35 jest zaprojektowany z dużą dbałością o szczegóły, co pozwala na dokładne odwzorowanie zarówno działa, jak i pojazdu. Zestaw Das Werk charakteryzuje się wysokim stopniem detali, co obejmuje dokładnie odwzorowane elementy działa Flak, strukturę i szczegóły pojazdu VOMAG, a także często elementy dodatkowe, takie jak amunicja, skrzynie amunicyjne i inne akcesoria.

Das Werk jest znanym producentem modeli, który specjalizuje się w tworzeniu zestawów o wysokim stopniu detali i realistyczności. Firma ta często kieruje swoje produkty do doświadczonych modelarzy, którzy cenią sobie możliwość budowy skomplikowanych i historycznie dokładnych modeli.

Model "8,8 cm Flak on a 9t VOMAG" jest atrakcyjny dla miłośników historii wojskowości, techniki wojskowej II wojny światowej oraz modelarzy, którzy chcą rozszerzyć swoją kolekcję o unikalny i ikoniczny zestaw. Dzięki temu modelowi, można nie tylko zgłębić wiedzę na temat techniki wojskowej tego okresu, ale również cieszyć się procesem składania i malowania modelu, co dodatkowo pozwala na rozwijanie umiejętności modelarskich.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...