Wczytuję dane...
Model: Border Model BR-006
Kod producenta: BR-006
Waga produktu: 0.08 kg
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Sprzedanych produktów: 3
EAN: 6971995746669
Producent: Border Model

Figurki żywiczne IJN Carrier Crew Pilots & Officers x 8 resin figures

Zestaw 8 figurek wykonanych z żywicy, bardzo wysoka jakość detali.

Border Model BR-006 to zestaw figurek żywicznych przedstawiających załogę i pilotów lotniskowca Imperialnej Japońskiej Marynarki Wojennej (IJN). Zestaw składa się z 8 figurek, które szczegółowo odwzorowują personel lotniskowca, w tym pilotów i oficerów, w różnych pozach i z różnym wyposażeniem typowym dla okresu II wojny światowej.

Firmy modelarskie takie jak Border Model są znane z produkcji wysokiej jakości modeli i akcesoriów, które często skupiają się na detalach historycznych i realistyczności. Figurki żywiczne są szczególnie cenione przez zaawansowanych modelarzy za ich szczegółowość i precyzję, co pozwala na stworzenie bardzo realistycznych scenek i dioram.

Zestaw BR-006 jest przykładem takiego produktu, oferując modelarzom możliwość dokładnego odwzorowania załogi lotniskowca IJN, co może być atrakcyjne zarówno dla entuzjastów historii II wojny światowej, jak i modelarstwa. Figurki takie mogą być używane do tworzenia scen dioramowych, eksponatów muzealnych lub jako dodatek do modeli lotniskowców w tej samej skali, dodając głębi i kontekstu historycznego prezentowanym modelom.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...