Wczytuję dane...
Model: Border Model BSF-001
Kod producenta: BSF-001
Waga produktu: 4 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Sprzedanych produktów: 8
EAN: 6971995746638
Producent: Border Model

Model BSF-001 od Border Model to zestaw zawierający mostek nawigacyjny wraz z pokładem startowym i model samolotu Nakajima B5N2 Kate w skali 1:35. Jest to bardzo szczegółowy zestaw, który przedstawia mostek i pokład startowy słynnego lotniskowca z okresu II Wojny Światowej. Model charakteryzuje się szerokością 505 mm, długością 565 mm oraz wysokością 400 mm. 

Model Nakajima B5N2 Kate, zawarty w zestawie combo BSF-001 od Border Model, to szczegółowa replika japońskiego bombowca torpedowego z okresu II wojny światowej, znanego z udziału w ataku na Pearl Harbor. W skali 1:35, ten model oferuje niezwykle szczegółowe odwzorowanie samolotu - co pozwala na budowę wyjątkowo realistycznej repliki. Dodatkowe cechy modelu, takie jak opcja składanych skrzydeł, odwzorowanie "zmęczonej skóry" i inne detale powierzchni, a także załączone bomby i torpedy jako uzbrojenie, wzbogacają ten model o dodatkową wartość dla modelarzy zainteresowanych historyczną awiacją​

Zestaw BSF-001 łączy model samolotu z mostkiem nawigacyjnym i fragmentem pokładu lotniskowca Akagi, co stanowi unikatową propozycję dla modelarzy zainteresowanych historią II Wojny Światowej, zwłaszcza japońskimi siłami morskimi i lotniczymi. Dodatkowe elementy, takie jak przezroczyste części, części z blachy fototrawionej oraz rozbudowany zestaw flag, dodają realizmu i autentyczności modelowi, czyniąc go wyjątkowym dodatkiem do każdej kolekcji.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...