Wczytuję dane...
Model: Tamiya 61126
Kod producenta: 61126
Waga produktu: 0.35 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Sprzedanych produktów: 2
EAN: 4950344611263
Producent: Tamiya

Model Tamiya o numerze katalogowym 61126 to model redukcyjny samolotu Grumman FM-1 Wildcat/Martlet Mk.V w skali 1/48. Tamiya jest znanym producentem modeli redukcyjnych o wysokiej jakości wykonania i dokładności detali, a ich modele samolotów nie są wyjątkiem. Grumman FM-1 Wildcat był amerykańskim myśliwcem pokładowym z okresu II wojny światowej, który odgrywał kluczową rolę w pierwszych latach wojny na Pacyfiku. Wersja Martlet Mk.V była brytyjską wersją tego samolotu, używaną przez Royal Navy na różnych teatrach działań wojennych.

Cechy modelu Grumman FM-1 Wildcat/Martlet Mk.V od Tamiya:

  • Skala: Model wykonany jest w skali 1/48, co jest popularną skalą dla modeli samolotów, pozwalającą na szczegółowe odwzorowanie detali konstrukcyjnych i wyposażenia, przy zachowaniu rozsądnych wymiarów modelu.
  • Szczegółowość: Tamiya znana jest z uwagi do detali, a ten model oferuje wysoki poziom szczegółowości, w tym szczegółowo odwzorowaną kabinę pilota, szczegółowy silnik, a także możliwość przedstawienia samolotu z rozłożonymi lub złożonymi skrzydłami, co odpowiada charakterystyce rzeczywistego samolotu.
  • Opcje malowania i dekali: Zestaw zawiera dekale umożliwiające wykonanie modelu w różnych wariantach malowania, odpowiadających zarówno amerykańskim FM-1 Wildcat, jak i brytyjskim Martlet Mk.V. To daje modelarzom możliwość wyboru między różnymi schematami historycznych malowań.
  • Instrukcja: Tamiya słynie z klarownych i łatwych do zrozumienia instrukcji montażu, co sprawia, że ich modele są dostępne dla modelarzy na różnych poziomach zaawansowania.

Model ten jest doskonałym wyborem dla entuzjastów historii lotnictwa i modelarzy zainteresowanych okresem II wojny światowej. Grumman Wildcat był jednym z kluczowych amerykańskich myśliwców na początku wojny, a jego wersje używane przez Royal Navy jako Martlet również miały znaczący wkład w działania aliantów. Model ten, dzięki swojej dokładności i jakości wykonania, jest cennym dodatkiem do każdej kolekcji modeli samolotów z tego okresu.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...