Wczytuję dane...
Model: Tamiya 24169
Kod producenta: 24169
Waga produktu: 0.4 kg
Sprzedanych produktów: 5
EAN: 4950344079858
Producent: Tamiya

Model Tamiya o numerze katalogowym 24169 to model redukcyjny Fiat 500F w skali 1/24. Fiat 500, znany również jako "Cinquecento", jest jednym z najbardziej ikonicznych i rozpoznawalnych samochodów w historii motoryzacji, symbolizując włoski design i kulturę lat 50. i 60. XX wieku. Wersja "F", produkowana od 1965 do 1973 roku, była jedną z najpopularniejszych iteracji tego modelu, wprowadzając kilka usprawnień i modernizacji w porównaniu do wcześniejszych wersji.

Cechy modelu Fiat 500F od Tamiya:

  • Skala: 1/24, co jest standardową skalą dla modeli samochodów, pozwalającą na szczegółowe odwzorowanie zarówno wnętrza, jak i zewnętrznych detali pojazdu.
  • Szczegółowość: Tamiya słynie z produkcji modeli o wysokim stopniu szczegółowości, a Fiat 500F nie jest wyjątkiem. Model ten oferuje dokładnie odwzorowane wnętrze, silnik, a także charakterystyczne cechy karoserii Fiat 500F.
  • Montaż: Zestaw jest zaprojektowany z myślą o łatwym montażu, z czystymi i precyzyjnymi odlewami, co sprawia, że jest odpowiedni dla modelarzy na różnych poziomach zaawansowania.
  • Malowanie i dekale: Zestaw zawiera dekale dla różnych wariantów rejestracyjnych i detali, co pozwala na dodanie autentycznych akcentów do modelu. Modelarze mogą również malować model według własnych upodobań, co daje możliwość pełnej personalizacji.

Model Fiat 500F od Tamiya to nie tylko wspaniały projekt do zbudowania, ale także sposób na docenienie jednego z najbardziej uroczych i kultowych samochodów w historii. Jego niewielkie rozmiary, charakterystyczny design i ogromna popularność sprawiają, że Fiat 500 jest ulubieńcem kolekcjonerów i entuzjastów motoryzacji na całym świecie. Model ten jest świetnym dodatkiem do kolekcji każdego miłośnika modelarstwa redukcyjnego i motoryzacji.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...