Wczytuję dane...
Model: Eduard EX988
Kod producenta: EX988
Waga produktu: 0.01 kg
Sprzedanych produktów: 1
EAN: 8591437582822
Koszt wysyłki od: brak. PLN
Producent: Eduard

Maska do malowania Eduard EX988 do modelu GWH F-14B windshield TFace 1/48

Maska rekomendowana do modelu: GWH F-14B  w skali 1/48

Eduard to firma specjalizująca się w produkcji i dostarczaniu wysokiej jakości akcesoriów do modelowania, w tym także masek do malowania modeli plastikowych.
Maski do malowania to cienkie, elastyczne naklejki, które pomagają w precyzyjnym nanoszeniu malowania na modele plastikowe.
Eduard oferuje różne rodzaje masek, które są specjalnie zaprojektowane dla konkretnych modeli i ich części.

Doskonałe wykończenie modelu zależy od precyzyjnego malowania, a dzięki masce Eduard EX988 osiągniesz ten poziom perfekcji w modelu. Maska ta pozwala na idealne pokrycie zarówno zewnętrznych, jak i wewnętrznych powierzchni modelu.

Główne cechy produktu:

  • Funkcja TFace: Dzięki technologii TFace, maska pozwala na dokładne malowanie zarówno zewnętrznych, jak i wewnętrznych powierzchni modelu, gwarantując nieskazitelne wykończenie.
  • Idealne dopasowanie: Maska została stworzona z myślą o modelu GWH F-14B w skali 1/48, zapewniając doskonałe przyleganie i precyzyjne linie.
  • Wysoka jakość materiału: Trwały i elastyczny materiał maski pozwala na jej wielokrotne użycie bez utraty kształtu czy funkcjonalności.
  • Łatwość aplikacji: Maska jest łatwa w użyciu, nawet dla początkujących modelarzy, umożliwiając osiągnięcie profesjonalnych efektów malowania w krótkim czasie.

Podkreśl każdy szczegół i zapewnij swemu modelowi perfekcyjne wykończenie dzięki masce do malowania Eduard EX988. Dzięki niej Twoje modele staną się jeszcze bardziej realistyczne i szczegółowe.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...