Wczytuję dane...
Model: Takom 2173
Kod producenta: 2173
Waga produktu: 0.45 kg
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Sprzedanych produktów: 0
EAN: 4897051422747
Producent: Takom

Plastikowy model pojazdu wojskowego do sklejania KAMAZ Typhoon-K w/ RP-377VM1 And Arbalet-DM RCWS Module 2 In 1 w skali 1/35

Zestaw modelarski nie zawiera kleju ani farb.

KAMAZ Typhoon-K to rodzina rosyjskich opancerzonych pojazdów wojskowych, które zostały zaprojektowane i produkowane przez firmę KAMAZ. Te pojazdy są często stosowane w różnych konfiguracjach, w zależności od potrzeb użytkownika, w tym jako pojazdy transportowe, opancerzone transportery opancerzone, a także jako platformy do różnych rodzajów uzbrojenia i wyposażenia. Jedną z konfiguracji KAMAZ Typhoon-K jest uzbrojona wersja wyposażona w moduł RCWS (Remote Controlled Weapon Station) o nazwie RP-377VM1 oraz moduł Arbalet-DM.

  1. RP-377VM1: Jest to rodzaj zdalnie sterowanego stanowiska uzbrojenia, które umożliwia obsługującemu zdalnie celowanie i strzelanie z broni umieszczonej na pojeździe, bez konieczności wystawiania się na ostrzał wroga. Moduł RP-377VM1 może być wyposażony w różne rodzaje broni, takie jak karabiny maszynowe, granatniki lub działka automatyczne.

  2. Arbalet-DM: Jest to rodzaj modułu RCWS, który może być wyposażony w różne rodzaje uzbrojenia. Może to obejmować różnego rodzaju karabiny maszynowe, granatniki automatyczne, wyrzutnie przeciwlotnicze lub inne rodzaje broni. Moduł Arbalet-DM jest zdalnie sterowany, co pozwala obsłudze na obserwację i reakcję na zagrożenia wokół pojazdu.

Wersja KAMAZ Typhoon-K wyposażona w moduł RP-377VM1 i moduł Arbalet-DM jest przeznaczona do wsparcia opancerzonych konwojów i patrolów, zapewniając im zdolność do samoobrony przed zagrożeniami na polu walki. Dzięki zdalnemu sterowaniu i uzbrojeniu tej klasy pojazdy mogą pozostawać w bezpiecznej odległości od potencjalnych zagrożeń, co zwiększa ich skuteczność na polu walki.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...