Wczytuję dane...
Model: Rye Field Model 5106
Kod producenta: 5106
Waga produktu: 1.1 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Sprzedanych produktów: 10
EAN: 4897062621580
Koszt wysyłki od: brak. PLN
Producent: Rye Field Model

Plastikowy model czołgu do sklejania M1A1 Abrams Ukraine / Poland - 2 in 1 Limited Edition w skali 1/35

Zestaw nie zawiera kleju ani farb modelarskich.

Poznaj siłę i wszechstronność jednego z najbardziej ikonicznych czołgów współczesnego pola walki z naszym modelem M1A1 Abrams Ukraine / Poland - 2 in 1 Limited Edition w skali 1/35.
Ten ekskluzywny zestaw oferuje unikalną możliwość zbudowania dwóch wersji czołgu M1A1 Abrams, jakie są w użyciu przez Siły Zbrojne Ukrainy oraz Polski, każda z własnymi, specyficznymi cechami i akcesoriami.

Główne cechy produktu:

  1. Limitowana Edycja 2 w 1: Ten zestaw jest wyjątkową, limitowaną edycją, która pozwala modelarzom na zbudowanie jednej z dwóch wersji czołgu M1A1 Abrams: ukraińskiej lub polskiej, każdej z odmiennymi detalami i dodatkami.

  2. Detale i Dokładność: Zestaw charakteryzuje się wyjątkową dokładnością i dbałością o szczegóły, od realistycznie odwzorowanej armaty głównej, poprzez precyzyjnie wykonane elementy pancerza, aż po drobiazgowe akcesoria, takie jak narzędzia czy wyposażenie dodatkowe.

  3. Wszechstronne Opcje Dekoracji: Do zestawu dołączone są dekale umożliwiające autentyczną personalizację modelu, zgodnie z oznaczeniami i znakami używanymi przez siły zbrojne Ukrainy oraz Polski.

  4. Edukacyjna Wartość: Budowanie tego modelu to nie tylko świetna zabawa, ale także edukacyjna podróż, pozwalająca zrozumieć technologię i taktykę wykorzystywaną przez współczesne siły pancerne.

  5. Dla Zaawansowanych Modelarzy: Z racji swojej skomplikowanej konstrukcji i licznych detali, ten zestaw jest polecany dla doświadczonych modelarzy, poszukujących nowych wyzwań.

Pamiętaj, że model wymaga sklejania i malowania, dlatego zalecane jest posiadanie podstawowego zestawu narzędzi modelarskich oraz farb. Farby i klej nie są dołączone do zestawu.

Nie przegap szansy na dodanie tego wyjątkowego modelu M1A1 Abrams Ukraine / Poland - 2 in 1 Limited Edition do swojej kolekcji.

Jest to nie tylko okazja do posiadania repliki jednego z najpotężniejszych czołgów na świecie, ale także szansa na głębsze zrozumienie jego roli i ewolucji w globalnych kontekstach wojskowych.

Czołg M1A1 Abrams to amerykański czołg podstawowy, który jest ulepszoną wersją czołgu M1 Abrams. Został wprowadzony do służby w armii USA na początku lat 80. XX wieku i od tego czasu jest podstawowym czołgiem USA oraz kilku innych państw. M1A1 jest znany ze swojej siły ognia, opancerzenia i mobilności, które sprawiają, że jest jednym z najbardziej zaawansowanych czołgów na świecie. Głównym uzbrojeniem M1A1 jest armata gładkolufowa M256 kalibru 120 mm, która jest licencyjną wersją niemieckiej armaty Rheinmetall Rh-120. Czołg jest również wyposażony w karabiny maszynowe do samoobrony przeciwko piechocie i celom powietrznym.

M1A1 wykorzystuje zaawansowane kompozytowe opancerzenie Chobham, które zapewnia doskonałą ochronę przed pociskami przeciwpancernymi i przeciwczołgowymi. Późniejsze wersje, takie jak M1A1HA (Heavy Armor), zawierały dodatkowe opancerzenie w postaci płytek z uranu wyczerpanego, zwiększając ochronę. Napędzany silnikiem turbinowym Honeywell AGT1500 o mocy 1500 KM, M1A1 może osiągnąć prędkość ponad 60 km/h na drodze i posiada doskonałą zdolność terenową.

M1A1 jest wyposażony w zaawansowane systemy celownicze i sensoryczne, w tym termowizję i laserowe dalmierze, co pozwala załodze na działanie w dzień i w nocy w różnych warunkach pogodowych. Przez lata służby, czołgi M1A1 były stale modernizowane, aby sprostać nowym zagrożeniom i technologiom. Na przykład wersja M1A2 przyniosła ulepszenia takie jak system zarządzania polem walki, nowe systemy łączności i ulepszone sensory.

M1A1 Abrams nadal pozostaje kluczowym elementem zmechanizowanych sił zbrojnych USA i innych krajów, kontynuując swoją służbę poprzez różnorodne programy modernizacyjne.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...