Wczytuję dane...
Model: Kitty Hawk 50008
Kod producenta: 50008
Waga produktu: 1.5 kg
Sprzedanych produktów: 17
Producent: Kitty Hawk

Plastikowy model helikoptera do sklejania Kitty Hawk 50008 MH-60R "SeaHawk" w skali 1/35

Zestaw nie zawiera kleju ani farb modelarskich.

Zanurz się w świecie modelarstwa lotniczego z wyjątkowo szczegółowym modelem helikoptera Kitty Hawk 50008 MH-60R "SeaHawk" w skali 1/35.

Ten precyzyjnie odwzorowany model jest doskonałym wyborem dla pasjonatów historii lotnictwa i entuzjastów modelarstwa, dzięki swojej imponującej wierności detali oraz autentycznym elementom konstrukcyjnym.

Kitty Hawk słynie z produkcji modeli o wysokiej jakości, a ich MH-60R "SeaHawk" nie jest wyjątkiem. Ten model zawiera bogate w detale elementy, takie jak wyrafinowane wnętrze kokpitu, realistyczne powierzchnie zewnętrzne, i autentyczne oznaczenia, które łącznie oddają prawdziwy charakter tego wszechstronnego helikoptera morskiego.

W skład zestawu wchodzą precyzyjnie odlewane części z tworzywa sztucznego, przejrzyste elementy do odwzorowania szklanych powierzchni, a także obszerne dekale, które pozwolą na indywidualne oznakowanie Twojego modelu.

Instrukcja jest łatwa do śledzenia, co sprawia, że ten zestaw jest odpowiedni dla modelarzy na różnych poziomach zaawansowania, od średnio zaawansowanych do ekspertów.

Wymiary gotowego modelu oraz jego dynamiczna poza sprawiają, że będzie on wspaniałym dodatkiem do każdej kolekcji modeli lotniczych i z pewnością przyciągnie uwagę każdego, kto go zobaczy.

Zbuduj swój własny MH-60R "SeaHawk" i pozwól, aby historia tego legendarnego helikoptera ożyła na Twoich półkach!

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...