Wczytuję dane...
Model: Kitty Hawk 50015
Kod producenta: 50015
Waga produktu: 1.7 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Sprzedanych produktów: 5
EAN: 4589913290143
Koszt wysyłki od: brak. PLN
Producent: Kitty Hawk

Plastikowy model helikoptera do sklejania Kitty Hawk 50015 "Knighthawk" MH-60S w skali 1/35

Zestaw nie zawiera kleju ani farb modelarskich.

Odkryj fascynujący świat lotnictwa wojskowego z precyzyjnie wykonanym modelem helikoptera Kitty Hawk 50015 "Knighthawk" MH-60S, w skali 1/35.

Ten wysoce szczegółowy zestaw modelarski pozwoli Ci zgłębić techniczne aspekty jednego z najbardziej wszechstronnych helikopterów, które kiedykolwiek wzniosły się w powietrze.

Model "Knighthawk" MH-60S od Kitty Hawk został zaprojektowany z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, oddając zarówno złożoność maszyny, jak i jej wyjątkową funkcjonalność. Wyróżniające się cechy, takie jak, wyraźnie zarysowane panele i realistyczne detale wnętrza, łączą się, by stworzyć model o nieporównywalnej autentyczności.

Zestaw zawiera liczne części wykonane z trwałego tworzywa sztucznego, przejrzyste komponenty do symulacji szklanych powierzchni, oraz wielowarstwowe dekale do indywidualnego dostosowania wyglądu Twojego helikoptera. Dzięki dołączonej, szczegółowej instrukcji, proces budowy modelu jest intuicyjny i przyjemny, co sprawia, że zestaw ten jest idealny dla modelarzy o różnym stopniu doświadczenia.

Gotowy model, dzięki swojej rozbudowanej konstrukcji i imponującej wielkości, będzie stanowił perełkę w każdej kolekcji miłośnika modelarstwa lotniczego oraz entuzjasty militariów.

Zaprojektuj i zbuduj własnego "Knighthawk" MH-60S i dodaj kawałek współczesnej historii lotnictwa do swojej kolekcji.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...