loadingimg

Wczytuję dane...

Producenci

Wyświetl produkty wybranego producenta:

Kontakt

Pracujemy

Poniedziałek-Piątek
9:00 - 17:00

tel784-981-839

mailsklep@plastmodel.pl

Dostawa

dostawa

Formy płatności

Formy płatności

49 1090 2226 0000 0001 1556 0129

Euromarket Jolanta Klakla

48-231 Lubrza, Szkolna 4

Rabaty

RABATY


Subskrypcja

powrót do poprzedniej strony następny
model do sklejania
model do sklejania
model do sklejania
MiniArt 35572 RAILWAY TOOLS & EQUIPMENT (1:35)
Miniart
Produkt dostępny!
1 szt.
średnia: 0.0  ocen: 0

Realizacja zamówienia: 24 godziny

Producent: Miniart

Model: MiniArt 35572

Kod producenta: 35572

Waga produktu: 0.24 kg

Cena:41,99 PLN*
*z podatkiem VAT
Polecamy

MiniArt 36039 Diorama with Ruins (1:35)

 

MiniArt 36015 VILLAGE DIORAMA BASE (1:35)

 

MiniArt 36056 Middle East Diorama (1:35)

 

MiniArt 36048 Bricks Pavement (1:35)

 
model do sklejaniamodel do sklejaniamodel do sklejaniamodel do sklejania
Produkt dostępny!
1 szt.
60,99 PLN*
*z podatkiem VAT
Produkt dostępny!
3 szt.
91,19 PLN*
*z podatkiem VAT
Produkt dostępny!
1 szt.
194,99 PLN*
*z podatkiem VAT
Produkt dostępny!
1 szt.
58,19 PLN*
*z podatkiem VAT
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
 
  • Opis produktu

MiniArt 35572 RAILWAY TOOLS & EQUIPMENT (1:35)

Skala 1:35

Plastikowy model do sklejania. Nie zawiera kleju ani farb. 

Kit contains unassembled plastic models of Railway Tools & Equipment

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

Tamiya 35026 Jerry Can Set (1:35)

 

MiniArt 35525 Metal stair (1:35)

 

MiniArt 35552 Sections of Brick Building (1:35)

 

Mini Art 35192 German Artillery Crew 1/35

 
Promocja
model do sklejania
model do sklejaniamodel do sklejaniamodel do sklejania
Produkt dostępny!
33 szt.
14,71 PLN*
15,99 PLN*
*z podatkiem VAT
Produkt dostępny!
1 szt.
35,89 PLN*
*z podatkiem VAT
Produkt dostępny!
1 szt.
106,99 PLN*
*z podatkiem VAT
Produkt dostępny!
1 szt.
46,49 PLN*
*z podatkiem VAT
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
 

Miniart 35559 HOUSEHOLD CROCKERY / GLASS SET 1:35

 

Miniart 35573 MILK BOTTLES & WOODEN CRATES (1:35)

 

MiniArt 35571 Wine Beer Milk Bottles / Wooden Boxes 1/35

 

 
model do sklejaniamodel do sklejaniamodel do sklejania
Produkt dostępny!
1 szt.
45,09 PLN*
*z podatkiem VAT
Produkt dostępny!
2 szt.
61,29 PLN*
*z podatkiem VAT
Produkt dostępny!
1 szt.
61,99 PLN*
*z podatkiem VAT
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka